İşimizi Nasıl Yapıyoruz

Yaptığımız işlerle ve çalışma şeklimizle gurur duyuyoruz. Sorumlu ve dürüst davranmak başarılı bir iş yaratmamıza ve sürdürmemize katkı sağladı. Bunun temelinde değerlerimiz yer alıyor. Imperial’in özünü oluşturan ve bizi tanımlayan bu değerler iş yaparken bize yol gösteriyor ve davranışlarımızı etkileyen ortak bağı sağlıyor. Değerlerimiz birlikte çalışmak, sürekli gelişmek, sahiplenmek ve tüm olanaklardan yararlanmak üzerine kurulu.

Pozitif bakış açımız başarıyı getirir. En iyi çözümleri bulmak ve en doğru şekilde hayata geçirmek için birlikte uyum içinde çalışırız. Sorunlara değil, çözümlere odaklanırız. Önemli olan ilk anda mükemmele ulaşmak değil, çalışma biçimimizde pragmatik bir yaklaşım geliştirmek, bunu sürdürmek ve daha da ileriye taşımaktır. Eğer ilk seferinde başaramazsak, nedeni üzerinde düşünür ve yeniden deneriz.

Graphic depicting a person helping another person up a steep slope

Hedeflerimize ulaşmak için ne yapılması gerektiğini görürüm. Bir şey yapılması gerekiyorsa öncülük eder ve hızlıca gerçekleştiririm. İnisiyatif alır, işbirliğini cesaretlendiririm. En iyi çözüm için bana güvenebilirsiniz.

Graphic depicting a hand reaching upwards

Yaptıklarım başarımıza katkı sağlar ve katkıma değer verilir. Düşündüğümü rahatlıkla söylerim. Doğru şeyi yapmak konusunda bana güvenebilirsiniz. Etrafımdaki kişilere, değer katmaları, kendilerini özgürce ifade etmeleri ve dürüst davranmaları için ilham veririm.

Graphic depicting a women showing victorious body language

Kabul edilmiş yöntemlere meydan okur; daha iyi ve daha yeni çözümler buluruz. Konuya değişik açıdan bakarak ve işimizi farklı yaparak beklentileri aşarız.

Graphic depicting two people jumping for joy

Dinlemek, öğrenmek, fikirleri paylaşmaktan keyif alırım. Geri bildirim ortamını cesaretlendirir ve bunu diğerlerini geliştirmek için kullanırım. Motive etmek ve ilham vermek için iletişime geçerim. İnsanları anlar ve güçlü işbirlikleri kurarım. Çalışma arkadaşlarımı da aynı şekilde davranmaları için cesaretlendiririm.

Graphic depicting a trio of dancing women

Biz problemleri değil, çözümleri görürüz. Mücadeleden kaçmaz ve zorlukları fırsata çevirmek için birlikte çalışırız. Yaptığımız işten keyif alır, başarıyı birlikte kutlarız. Heyecanımız ve enerjimiz, kazanmaya alışık ruh halimizin yansımasıdır.

Graphic depicting three people doing a group high-five